Завантаження...

Встановлення датчика руху

Встановлення датчика руху у Львові

З метою економії електроенергії і автоматизації процесу вмикання і вимкнення освітлення, сьогодні широко використовується датчики руху. Вони встановлюються для ввімкнення освітлення в приміщеннях коли там з’являється людина. Також їх встановлюють для сигналізації.

При виборі датчиків руху найголовніше розуміти як і яким чином вони працюють:

  • Датчик руху зроблений у вигляді пластмасової коробки, вона може бути прямокутної чи круглої форми. На датчику знаходиться вікно із закритою пластмасовою або матовою плівкою. Бажано не встановлювати датчики руху недалеко від центрального опалення і електромагнітних приладів.
  • Найпоширеніший варіант монтажу датчика руху – в кутку. Для датчика руху краще зробити окрему розетку і вимикач.
  • Захищайте датчик від впливу зовнішніх перешкод, які провокують помилкові спрацьовування. При установці продумайте де будуть стояти елементи інтер’єру. Особливо уважно треба поставитися до рекомендованої виробником висоти установки датчика.
  • Періодично очищайте корпус датчика від забруднень.
  • Перевіряти працездатність датчик можна за допомогою індикатора. Якщо потрібно урізати зону контролю, можна зняти кришку, і заклеїти липкою папером частина лінзи, після такого доопрацювання заклеєні сектора лінзи будуть не активні.
  • Для установки датчиків руху найкраще запрошуйте фахівця. Він розповість Вам все особливості установки і його експлуатації. 

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Запит на консультацію електрика
Напишіть свої контактні дані. З Вами зв'яжиться наш менеджер для уточнення завдання щодо електромонтажних робіт.