loading
Кроки монтажу електропроводки

Якісний монтаж проводки

Існує три основних методи прокладення електропроводки:

  1. прихований
  2. відкритий
  3. комбінований

Кожен із з них має свої відмінності та переваги. Спеціалісти компанії «Електрик Львів» досконало володіють усіма сучасними технологіями проведення електромереж у житлові, комерційні та промислові будівлі.

Прихований монтаж

Цей спосіб полягає у прокладанні кабелів та проводки всередині стель, фундаментів. Особливості виконання робіт залежать від стану приміщення та властивостей матеріалу, з якого створені стіни.

Якщо потрібно мати справу з бетоном, то в ньому попередньо створюють так звані технологічні штроби, безпосередньо в яких потім розміщуються кабелі. Після монтажу ці канавки заповнюють швидко застигаючим будівельним матеріалом, наприклад гіпсом.

Коли ж у приміщення вже проведена електрика і треба її якось змінити, то може знадобитися створення нових додаткових кабельних каналів. Виконуючи цю роботу, досвідчений монтажник дотримується двох важливих правил:

  1. Операція не повинна погіршувати міцність стін.
  2. Не можна прокладати канали у димоходах та вентиляційних шахтах.

Канавки у стінах треба прокладати таким чином, аби вони не порушували стандартів безпеки. Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії мають доступ до якісної матеріально-технічної бази, тому при роботі не завдають шкоди вашому майну.

Відкрите та комбіноване прокладення

Виконуючи відкритий монтаж, кабелі вкладають по фасаду вертикально або горизонтально. Як правило, використовуються дроти, виготовлені зі сплавів міді або алюмінію та захищені подвійною оболонкою. На стіні вони закріплюються спеціальними дистанційними скобами. Відстань між скобами має відповідати встановленим державним нормативам.

Що стосується комбінованого методу монтажу, то при ньому кабелі протягуються через євро-короби та євро-плінтуси із каналом. Ця технологія поєднує в собі переваги прихованого та відкритого монтажу, тому після завершення робіт ділянки, на яких прокладені дроти, виглядають естетично.

Якщо вам терміново знадобилось провести електрику до будівлі будь-якого призначення у Львові, звертайтеся до нас за допомогою. Ми обслуговуємо об’єкти, що знаходяться безпосередньо у місті та в радіусі 10 кілометрів від нього. Маємо повністю укомплектований штат досвідчених електромонтажників та багатий арсенал сучасного обладнання.

Гарантуємо бездоганну європейську якість!