loading
Перевірка електричної системи

Підключення побутової техніки

Ми пропонуємо послуги з підключення техніки у Львові.

У багатьох магазинах з продажу великої побутової техніки від провідних виробників є послуга з підключення побутової техніки. Якщо ви купили техніку, але не скористалися послугами майстрів магазину по її підключенню, то ми можемо вам допомогти. Від правильної установки техніки залежить не тільки термін її служби, а іноді життя і здоров’я її власника. Особливо це відноситься до підключення вбудованої побутової техніки.

Ми підключаємо будь-яку побутову техніку!

Наші переваги:

  • Ми гарантуємо високоякісну роботу, і її оперативне проведення
  • Ми даємо гарантію якості роботи майстрів і встановленої техніки
  • Наші майстри мають значний досвід по підключенню побутової техніки, завдяки чому всі роботи по її правильному підключенню проводяться вчасно та якісно.

Не ризикуйте і не намагайтеся підключити вбудовану побутову техніку своїм силами. Краще повірте даним статистики, яка показує, що подібна самодіяльність по установці в кращому випадку призведе до поломки, а в гіршому може закінчитися пожежею або потопом.

Виробники встановлюють певний гарантійний термін експлуатації для будь-якого виду побутової техніки. Якщо побутова техніка встановлюється з порушенням правил підключення, гарантійний термін її використання анулюється.

Вартість робіт з підключення техніки у м. Львів:

  • оплата матеріалів. Виїжджаючи на замовлення, майстер має при собі весь необхідний матеріал. Його вартість розраховується майстром перед виконанням роботи. Якщо ви купите весь необхідний для підключення матеріал самостійно – ця стаття витрат виключається.
  • оплата роботи. Фіксована сума, яка може змінитися тільки в разі, якщо замовник захоче провести додаткові роботи. У цю вартість входить виїзд майстра, консультація і саме підключення.

порядок робіт:

Підключаючи побутову техніку, наші майстри виконують весь необхідний комплекс заходів, який потрібно для забезпечення надійної та довготривалої роботи вашої нової побутової техніки. В кожному окремому випадку, безпосередньо на місці, перед тим, як приступити до підключення, майстер визначає весь спектр робіт, складає кошторис і погоджує її з замовником.

Перед підключенням слід заздалегідь визначити місце установки побутової техніки. Ви повинні ретельно обдумати місце передбачуваного розташування електроприладу, обміркувати можливість його підключення до електромережі, а також задуматися щодо можливої ​​прокладки особливої ​​провідний магістралі до приладу. Заздалегідь слід передбачити монтаж спеціальних посилених розеток із заземленням. Слід провести ретельний огляд всіх контактних з’єднань, і ізолювати всі струмопровідні фрагменти. Перетин проводів повинен бути таким, щоб він міг гарантувати безпеку роботи обладнання, що підключається. Він підбирається з урахуванням всіх норм і правил, і спираючись на встановлену споживану потужність електроприладу.

Якщо ви плануєте підключати вбудовану техніку, то в цьому випадку слід правильно розташувати і зафіксувати пристрій в меблі, щоб вони виглядали єдиним цілим і не заважали функціонуванню один одного. При цьому слід дотримуватися правил техніки безпеки, щоб в ході експлуатації підключеного приладу не виникло загоряння поверхонь шаф.